Trendy na ulicy z połączeniem whatever

Moda i stylizacje. Poczytaj o czym mówią na ulicy.

Niecodzienne stylizacje i ploteczki połączone z luźnymi codziennymi i tymi niecodziennymi tematami to idealne połączenie! Może Ty też spróbujesz? Wiedzą o tym wszyscy i nikt nie potrafi zaprzeczyć (inaczej pewnie udaje, a jest z tych najbardziej zainteresowanych). Zaoferowane dwa w jednym dostarczy Wam wiedzę co na siebie włożyć żeby poczuć się naprawdę trendy!Każdy przecież chciałby być trendy, ale czasem nie wie jak. Strona dla zagubionych w świecie i odważnych modowych czubków.

Jeśli siedzisz w domowym zaciszu i znudziło Ci się przeglądanie filmików z śmiesznymi kotkami albo gra w bubble, serdecznie Cię witam. Ze mną wkroczysz w świat ulicy,nie gangów i bandziorów (kto wie) a tego co się nosi i z czym się nosi. Stworzę ciekawe tematy,które przeczytasz z uśmiechem na twarzy, chcę żeby ludzie nosili się stylowo. Tym człowiek będziesz i Ty.

Moda stanie się Twoim hobby!

Nawet jeśli twój gust nie zmienia się od lat i uważasz,że nigdy go nie zmienisz myślę,że Cię zawiodę, przynajmniej spróbuję. Nie obiecuję, że podczas czytania nowinek z sieci nie zaintryguje Cię jakiś pasek czy kapelusz. Czasem warto zmienić coś w wyglądzie dla samej/samego siebie,zeby poczuć się lepiej lub się przełamać.

Podkreślisz swój charakter.

Spróbuję wybić ten świat z rutyny, zacznę od moich czytelników. Masz okazję zobaczyć co do Ciebie pasuje. Może moda pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu, jeżeli odbędzie się to dzięki mnie, to znaczy, że spełniam dobrze swoją rolę. Ulica jest dla odważnych, jeśli dobrze wyglądasz zwracasz uwagę. A jeśli zwracasz uwagę dzieli Cię już krok do pewności siebie i lepszego nastroju. Podejmiesz wyzwanie i przestaniesz być szarą myszką?

Uzależniłaś się od tego co dzieje się na mieście?

Proszę bardzo, znajdziesz tu to co chcesz. To o czym się mówi, ciekawy temat do rozmyśleń, jakaś fit ciekawostka-myślę, że nie będziesz zawiedziona albo zawiedziony. Różnorodność porywa tłumy, więc będę pisać tak kolorowo jak jest na Woodstocku (chociaż z jednym wyjątkiem). Chyba,że jesteś zwolennikiem innego festiwalu, mogę pisać w dobrym rytmie.

Psychoza i szał.

Być może kiedyś przeczytasz tutaj też o tym czego lepiej nie zakładać przed zachodem słońca. Szyk i elegancja nie będzie pasować do skina, więc i Tobie nie będzie pasować czerwona szminka do błyszczącego dresu. Nauczę Cię smaku, tak aż dostaniesz szału.

A może żyłka do wyszukiwania tematów, których nikt nie porusza.

Takich jest jeszcze milion, przynajmniej. Na tym blogu postaram się znaleźć dla Ciebie tematy,których nie poruszam. Ba! Być może nie będziesz wiedziała (albo wiedział),że takie historie dzieją się na świecie. Warto sprawdzić?Pewnie. Nie ma nic bardziej emocjonującego niż przeczytanie o czymś nowym i nieznanym.

Jeżeli w Twoim sposobie bycia znajdzie się miejsce na zakręcony blog, koniecznie zajrzyj do mnie. Nie obiecuję, że zaciekawię Cię każdym słowem, ale przynajmniej kilkoma. Może sprawię, że spojrzysz na modę i stylizacje troszkę łaskawszym okiem i przekonasz się do przymierzenia czegoś naprawdę streetowego? Wtedy naprawdę byłabym zachwycona. Nie ma nic lepszego niż świadomość, że praca, którą wkładam w pisanie ma potężną wartość.

Recent posts

Menu

Pages